Kvaliteetne tööjõurent alates 2007

Ettevõtte andmed:

KTS PEOPLE EESTI OÜ
Aiandi tee 21, Viimsi vald
Harjumaa 74001

Esindajad:

Toomas Tohver (tegevjuht)

Kontakt:

Telefon: +372 5663 4351 (EST/ENG/NO/RUS)
E-post: info@ktspeople.com

Registrikanne:

Registreeritud Eesti Vabariigi Äriregistris.
Registrinumber: 14833376

Käibemaks:

KMKR number: EE102401808

Vaidluste lahendamine

Euroopa Komisjon pakub veebipõhist vaidluste lahendamise platvormi: https://ec.europa.eu/consumers/odr. Meie e-posti aadressi leiate ülaltoodud juriidilisest teatisest. Me ei soovi ega ole kohustatud osalema vaidluste lahendamise menetluses tarbija vahekohtus.

Vastutus sisu eest

Teenusepakkujana vastutame oma sisu eest nendel lehtedel vastavalt üldistele seadustele vastavalt Saksamaa TMG jaotise 7 lõikele 1. TMG jaotiste 8–10 kohaselt ei ole me teenusepakkujana siiski kohustatud jälgima edastatud või salvestatud kolmandate isikute teavet ega uurima asjaolusid, mis viitavad ebaseaduslikule tegevusele.

Teabe eemaldamise või kasutamise blokeerimise kohustused vastavalt üldseadusele jäävad muutumatuks. Vastutus selles osas on aga võimalik alles konkreetsest õigusrikkumisest teadasaamise hetkest. Kui saame teada vastavatest juriidilistest rikkumistest, eemaldame selle sisu koheselt.

Vastutus linkide eest

Meie pakkumine sisaldab linke välistele kolmandate osapoolte veebisaitidele, mille sisu me ei saa mõjutada. Seetõttu ei saa me selle välise sisu eest vastutada. Lingitud lehtede sisu eest vastutab alati vastav lehtede pakkuja või operaator. Lingitud lehtedel kontrolliti linkimise ajal võimalikke õigusrikkumisi. Ebaseaduslikku sisu linkimise ajal ei paistnud.

Lingitud lehtede sisu pidev kontroll on aga ebamõistlik, kui puuduvad konkreetsed tõendid õigusrikkumise kohta. Kui saame teada mis tahes seaduserikkumisest, eemaldame sellised lingid viivitamatult.